Potravinový veľtrh v Nanjingu

p1

Sichuan Huiquan Canned Food Co., Ltd. sa dnes zúčastnila na Nanjing Food Expo a predviedla naše konzervované mäsové výrobky pre potenciálnych zákazníkov.Náš tím s nadšením predstavil naše kvalitné produkty návštevníkom, ktorí sa zastavili v našom stánku. Výstava bola vynikajúcou príležitosťou nielen na propagáciu našich produktov, ale aj na nadviazanie nových vzťahov s potenciálnymi klientmi.

p2

Členovia nášho tímu sa zapájali do hĺbkových rozhovorov s návštevníkmi, vysvetľovali im výrobný proces, vlastnosti produktov a opatrenia na zabezpečenie kvality prijaté v našich zariadeniach. Od návštevníkov sme dostali pozitívnu spätnú väzbu týkajúcu sa chuti a štruktúry našich mäsových konzerv.Konzervované bravčové obedové mäso 

p3

Mnohí prejavili veľký záujem o ich kúpu pre svoje rodiny alebo reštaurácie.Celkovo sa výstava ukázala ako úspešná platforma na marketing našich lahodných a výživných mäsových výrobkov z konzervy.Tešíme sa na budúce príležitosti predviesť náš široký sortiment konzervovaných potravinárskych výrobkov širšiemu publiku.


Čas odoslania: 22. marca 2023